24/06/2010 12:19

Ostatnie dni rekrutacji!

Jeszcze tylko do poniedziałku, 5 lipca 2010 r. do godziny 15.00 potrwa rekrutacja na Uniwersytecie Przyrodniczym.

Warunkiem dopuszczenia kandydata do kwalifikacji jest zarejestrowanie w systemie internetowym oraz wniesienie opłaty administracyjnej na numer konta w uczelni indywidualnie wygenerowany w systemie internetowym rejestracji.

Kandydaci na studia mają obowiązek uzupełnić także do dnia 5 lipca (do 15.00)  wyniki uzyskane na egzaminie maturalnym w formularzu rejestracyjnym, który wypełnili podczas rejestracji internetowej i sprawdzić ich zgodność ze świadectwem. (Wyniki będą również pobierane przez system rejestracyjny bezpośrednio z Krajowego Rejestru Matur).

Kwalifikacja kandydatów na I rok studiów odbędzie się na podstawie listy rankingowej każdego kierunku studiów w terminie po 5 lipca 2010 r.

Ogłoszenie I listy kandydatów wstępnie zakwalifikowanych do przyjęcia na I rok studiów oraz listy rezerwowej nastąpi:
8 lipca 2010 r.

Pełny termiarz rekrutacji znajdziecie tutaj.