12/04/2010 7:51

Już po konferencji

W piątek 9 kwietnia odbyła się konferencja inaugurująca projekt ,,Zarządzanie i inżynieria produkcji - nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu".

Wydarzenie swoją obecnością zaszczyciły Władze Uczelni, Władze Samorządowe i przedstawiciele jednostek samorządowych, przedstawiciele instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, a także szkoły średnie.

Najliczniej odwiedzili nas uczniowie z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie, Liceum Ogólnokształcącego nr 13 we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy oraz Technikum nr 8 na ul. Drukarskiej we Wrocławiu.

Podczas części prezentacyjnej uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się więcej o realizowanym przez nas projekcie w ramach którego uruchamiamy nowy kierunek studiów,  oferujemy bezpłatne szkolenia, a także staże naukowe.

Osoby zainteresowane studiami na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji zaprosiliśmy na specjalistyczne warsztaty.