20/04/2010 7:43

Konkurs Wrocławski Indeks

Jeśli chcesz wygrać cenne nagrody odpowiadając na pytania o Wrocławiu oraz z interesującej cię dziedziny wiedzy, zaloguj się na www.konkurs.terazwroclaw.pl!

Nagrodą specjalną w konkursie, ufundowaną przez Hotel Tumski, jest weekend we Wrocławiu dla jednej osoby z osobą towarzyszącą. Dodatkowo wśród kandydatów na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym dwóch najlepszych uczestników otrzyma bony każdy na kwotę 3 tys. zł na zakup skryptów, książek i podręczników.

Konkurs składa się z dwóch części:

1. uczestnik odpowiada na pytania ogólne z zakresu wiedzy o Wrocławiu,
  2. uczestnik wybiera uczelnię, o której nagrodę chce się ubiegać, a następnie odpowiada na pytania jednej z wymienionych ścieżek tematycznych.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którzy uzyskają świadectwo maturalne w roku 2010 lub uzyskali je wcześniej, ale nie przekroczyli 26 roku życia.

Więcej informacji na stronie http://www.konkurs.terazwroclaw.pl/