28/05/2010 8:19

1 czerwca rusza rekrutacja!

Już po maturach. Zbliża się czas, w którym dokonasz wyboru kierunku studiów.

Zachęcam do przyjrzenia się kierunkowi Zarządzanie i inżynieria produkcji,  dzięki któremu zdobędziesz wiedzę przyrodniczą, ekonomiczną, a także rozwiniesz zdolności organizacyjne. Na studiach oferowanych przez nas przygotujesz się do pracy menedżera w sektorze gospodarki żywnościowej.

Dzięki temu, że kierunek jest uruchamiany w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, otrzymasz bezpłatne pomoce dydaktyczne np. własne skrypty, dzięki którym nauka będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Szczegółowe informacje odnośnie internetowej rejestracji znajdziecie tutaj.

W serwisie rekrutacyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego zapoznasz się z ogólnymi zasadami rekrutacji.

A wygląda to tak:
Nie musisz zjawiać się osobiście w gmachu uczelni, ani wypełniać żadnych druków – zgłoszenia kandydatów na studia odbywają się przez Internet. Wystarczy wejść na stronę Rekrutacja na I rok studiów w roku akademickim 2010/2011 i zarejestrować na wybranym kierunku studiów. Krok po kroku poprowadzi Ciebie internetowy przewodnik – kolejne czynności są opisane w systemie rejestracyjnym. W razie kłopotów możesz skorzystać z rejestracji w siedzibie uczelni pod okiem instruktora.

Jeśli jeszcze nie znasz wyników egzaminów maturalnych i nie masz pewności, że liczba uzyskanych przez Ciebie punktów będzie wystarczająca, możesz zarejestrować się na więcej niż jeden kierunek.

Po otrzymaniu świadectwa dojrzałości uzupełnisz swoje dane o punkty uzyskane na maturze. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany dopiero wtedy składasz dokumenty: wydruk formularza rekrutacyjnego, dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej, świadectwo dojrzałości, świadectwo ukończenia szkoły średniej, ksero dowodu osobistego oraz zdjęcia.