20/12/2013 10:00

Zakończenie szkoleń dla studentów Zarządzania i inżynierii produkcji

Szanowni państwo,

W grudniu zakończyliśmy realizację szkoleń organizowanych dla studentów IV roku wdrażanego w ramach projektu kierunku studiów Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Szanowni państwo,

Łącznie zrealizowaliśmy 4 szkolenia z tematyki "Autoprezentacja na rynku pracy" wraz z modułem konsultacji oraz 4 szkolenia z tematyki "Audytor wewętrzny systemu HACCP" zakończonego testem i możliwością zdobycia certyfikatu. Z opinii uczestników szkolenia wynika, że były one zrealizowane w sposób ciekawy, a wiedza podczas nich zdobyta będzie przydatna w trakcie poszukiwania pracy po zakończeniu udziału w projekcie.

Szkolenia były współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w nich był bezpłatny.