20/03/2014 13:40

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zaprasza na konferencję podsumowującą projekt "Zarządzanie i inżynieria produkcji - nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu", która odbędzie się 14 kwietnia 2014 roku w Gmachu Głównym przy ul. C.K. Norwida 25 we Wrocławiu.

Do udziału w konferencji podsumowującej zapraszamy wszystkich, którzy zainteresowani są uzyskaniem informacji o założeniach projektu, jego przebiegu oraz osiągniętych rezultatach. Dodatkowo dla uczniów szkół zaplanowane zostało zwiedzanie Kampusu, które może być okazją do zapoznania się z Uczelnią oraz uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące studiów.

Plan konferencji przewiduje:

9.40 - 10.10 - Rejestracja uczestników

10.10 - 10.30 - Otwarcie konferencji i powitanie gości - prof. dr hab. inż. Danuta Parylak, Kierownik Projektu

10.30 - 10.45 - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - beneficjent programów europejskich - mgr Bartłomiej Wojdyło, dyrektor Biura Rozwoju i Projektów Strategicznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

10.45 - 11.30 - Prezentacja osiągnięć projektu "Zarządzanie i inżynieria produkcji - nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu"

11.30 - 12.00 - Lunch

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 10 kwietnia 2014 roku na adres elektroniczny cku@up.wroc.pl. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu prosimy o podanie danych:

- imię i nazwisko osoby zgłaszanej,

- jednostka zatrudnienia (nazwa firmy lub instytucji), nazwa szkoły lub uczelni,

- w przypadku osób prywatnych prosimy o adnotację, że jest się osobą prywatną.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Uczestnikom zapewniamy materiały konferencyjne oraz lunch.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu "Zarządzanie i inżynieria produkcji - nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu" współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.