16/04/2014 14:53

Konferencja podsumowująca projekt zakończona sukcesem!

W dniu 14 kwietnia 2014 roku odbyła się konferencja podsumowująca działania w projekcie "Zarządzanie i inżynieria produkcji - nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu".

W trakcie konferencji przedstawiono zarówno założenia projektu, jak i osiągnięte rezultaty. Konferencję rozpoczęła pani prof. dr hab. inż. Danuta Parylak, prorektor ds. studenckich i kształcenia będąca Kierownikiem Projektu "Zarządzanie i inżyneiria produkcji - nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu".  Po przywitaniu gości pani prorektor opowiedziała zarówno o Uczelni, jak i o założeniach projektu. Opowiedziała także o tym, jak projekt był realizowany oraz jakie, prócz tych założonych na początku, udało się osiągnąć.

Następnie wystąpił pan Bartłomiej Wojdyło, dyrektor Biura Rozwoju i Projektów Strategicznych, który opowiedział uczestnikom konferencji o projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej realizowanych w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Kolejne trzy wystąpienia przedstawiały poszczególne komponenty projektu:

- o studiach na kierunku Zarządzanie i inżyneiria produkcji opowiedział prodziekan tego kierunku dr hab. inż. Bogdan Stępień.,

- o stażach zrealizowanych w ramach projektu przez 21 pracowników dydaktyczno-naukowych Uczelni mówił pan dr hab. inż. Józef Cież,

- o szkoleniach specjalistycznych dla osób spoza społeczności akademickiej opoweidziała pani dr inż. Anna Ogły, dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego.

W konferencji wzięło udział praciw 130 osób. Prócz przedswawicieli dolnośląskich instytucji i przedsiębiorstw byli to studenci uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz uczniowie trzech liceów: Liceum Ogólnokształcącego nr VIII,  Liceum Ogółnokształcącego nr X oraz Liceum Ogółnokształcącego nr XIII.

Wszystkim gościom dziękujemy za uczestnictwo w konferencji podsumowującej projekt "Zarządzanie i inżynieria produkcji - nowa oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu". Konferencja była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.