15/05/2014 12:02

Zapraszamy na szkolenie w dniach 4-6 czerwca 2014 roku

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne szkolenie o tematyce: Ogólne zasady prowadzenia rachunkowości w gospodarstwie rolnym - podstawy, które odbędzie się w dniach 4-6 czerwca 2014 r.

Szkolenie jest skierowane do osób spoza społeczności akademickiej, pracujących w sektorze rolno-spożywczym lub zainteresowanych wybraną tematyką, które chcą podnieść swoje kwalifikacje lub uzupełnić wiedzę z zakresu rachunkowości.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Uczestnikom zapewniamy również materiały szkoleniowe i dydaktyczne, catering oraz dla osób spoza Wrocławia nocleg w Pałacu w Pawłowicach.

By wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej projektu w zakładce rekrutacja i przesłać go na adres: cku@up.wroc.pl

Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania miejsc.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie: tel. 71 320 51 35 lub w zakładce szkolenia.

Serdecznie zapraszamy!